Stěhování nadrozměrných a velkých předmětů - XXL Stěhování

Stěhování nadrozměrných předmětů

Hledáte stěhováky, kteří odvezou téměř cokoliv a zařídí třeba i vyklizení jakýchkoliv prostorů anebo převezou i cenné náklady? Právě jste je našli. Nabízíme stěhování velikých a nadrozměrných nákladů a předmětů.

Nejsme obyčejní stěhováci, jsme stěhovací společnost, která Vám nabízí vše, co do oblasti stěhování patří, jako například snos i výnos stěhovaného nábytku, inventáře, těžkých břemen, stěhování jednotlivých kusů nábytku (křesla, pohovky, sofa, kuchyňské linky, stoly), kancelářsdkého nábytku nebo přestěhování celých chat, objektů či rezidencí. Máme prostředky i pro stěhování nadrozměrných a velikých předmětů.

Vystěhujeme či přestěhujeme jednotlivé kusy nábytku, byty, rodinné domy, kanceláře nebo i celé společnosti. Taktéž jsme Vám k dispozici s vyklízením a likvidacemi pozůstalostí. V neposlední řadě také stěhujeme klavíry, pianina, trezory či umělecká díla.

Všechny tyto námi nabízené služby provádí odborně proškolený tým pracovníků, ve Vámi požadovaném termínu, za předem smluvenou cenu a veškeré námi prováděné práce jsou pojištěny.

Nabízené služby a nejlevnější ceny

Jsme si vědomi velké konkurence na českém trhu v oboru stěhování, proto se snažíme o stálé zlepšování kvality poskytovaných služeb a jejich rozšiřování (jako je například poskytování balícího materiálu nebo balení samotné). V neposlední řadě nabízíme i prostředky pro nadrozměrné stěhování. Rovněž máme jedny z nejlevnějších cen na českém trhu.

Úplný seznam poskytovaný XXL stěhováním

Proč si vybrat XXL stěhování

Chcete, aby stěhování, vyklízení prostorů nebo likvidace proběhli hladce a vše tak, jak má? Neváhejte nás zkontaktovat telefonicky, e-mailem nebo dotazníkem. Obratem se vám ozveme s podrobnostmi.

Nabízíme Vám tyto služby

Kromě stěhovacích vozů Vám nabízíme taktéž nejrůznější vybavení pro stěhování a vyklízení. Mezi další naše činnosti patří také demontáže a montáže veškerého nábytku. Nadrozměrné předměty a veliké náklady pro nás nejsou problém.

Partneři

Základní informace

Cena za 1 hodinu se nejčastěji pohybuje okolo 1000 Kč.

Ideální počet pracovníků na přestěhování malého bytu je dva.

Obalovací materiál je zpravidla poskytován zdarma.

U těžkých břemen je účtováno jako příplatek každé patro.

Rozvoz po městě je již zahrnut v hodinové sazbě, nejsou účtovány kilometry.